Get Adobe Flash player

pasek3

Egzamin ósmoklasisty

Czytaj więcej...

WRZESIEŃ 2018

Zajęcia tylko indywidualne. W razie pytań, najlepiej proszę napisać maila:-) 

WRZESIEŃ 2016/2017

Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny plan zajęć, natomiast lekcje rozpoczynają się 2.09.2016r. Szkoła prowadzi tylko zajęcia indywidulane. 

KURSY WAKACYJNE

Wakacyjny kurs językowy w wakacje? Jak najbardziej! To wbrew pozorom świetny czas na uczenie się języka. Więcej w zakładce: KURSY. 

Olej kokosowy

Przyspiesza metabolizm, zmniejsza ochotę na słodycze i wspomaga utratę wagi, ale to nie wszystko. Olej kokosowy ma o wiele więcej zdrowych właściwości, z których nie zdajemy sobie sprawy. 

Czytaj więcej...

Herbata z czystka

Jeśli jeszcze herbatki z czystka nie próbowaliście, to zachęcam do zaopatrzenia się w nią – oto 10 powodów (i to nie zmyślonych, ale takich za którymi stoi nauka) dla których warto to zrobić:

Czytaj więcej...

ZDROWA DIETA

DIETA ROZDZIELNA wg Tombak 

Czytaj więcej...

Skąd o diecie na tej stronie?

Oprócz uczenia języka angielskiego, który jest moją największą pasją życiową, dieta oraz zdrowy tryb życia stał się moim hobbim. Często ludzie pytają mnie co zrobić, by schudnąć a nawet wyzdrowieć. Tę wiedzę zawdzieczam przede wszystkim Panu Jackowi oraz książkom prof. Tombaka i Małachowa. Dlatego postanowiłam na mojej stronie zamieszczać również wszelkie informacje o zdrowym odżywianiu. 

 

CIEKAWOSTKI NA FACEBOOKU

Zapraszam do polubienia JUST4U na facebooku. Znajdziecie tam Państwo mnóstwo ciekawostek językowych, wytłumaczoną gramatykę oraz każdgo dnia nowe słówko czy idiom. 

OSCARS 2014

Najciekawsze artykuły o Oskarach 2014:

1. Time: Mathew's speech

2. The New Yorker: pizza- delivery- guy

3. CNN and the American dream (video): delivery-guy

 

4. Time 'why are Oscars so depresing?' oscar movies

stopka2