Get Adobe Flash player

pasek3

Kursy

Szkoła Języków Obych JUST 4 U z siedzibą na Grunwaldzie w Poznaniu ma zaszczyt przedstawić swoją ofertę edukacyjną i zaprosić Państwa do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy szerokim zakresem usług, pragniemy bowiem dotrzeć do każdego, kto mógłby być zainteresowany edukacją w naszej placówce. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Uczymy dzieci od lat 6. Zajęcia dla dzieci prowadzone są przez profesjonalistów z wykształceniem lingwistycznym i pedagogicznym. Dbamy o to, aby zajęcia w naszej szkole umożliwiały wszechstronny rozwój dziecka, a także pobudzały jego wyobraźnię i motywację do dalszej nauki języka angielskiego. Wykorzystywane przez nas metody nauczania dostosowane są więc zarówno do wieku, jak i indywidualnych potrzeb ucznia. Program Szkoły przygotowuje też do testu szóstoklasisty z języka angielskiego - więcej w zakładce: przygotowanie do testu z języka angielskiego po szóstej klasie. 

Dużym uznaniem cieszą  się również kursy dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Nie tylko przygotowujemy nastolatków do egzaminów, ale też poszerzamy i ugruntowujemy ich szkolną wiedzę. Lekcje prowadzone są przez egzaminatora maturalnego, który m.in. kładzie duży nacisk na znajomoœść leksyki i gramatyki, gdyż wie, iż struktury leksykalno-gramatyczne oraz komunikatywność są oceniane na egzaminie.

Posiadamy też kursy dla dorosłych, z których szczególnie Państwa uwadze polecamy konwersacje. Tematy na tych zajęciach są tak interesujące, że nie sposób jest się nie wypowiedzieć!

Prowadzimy również specjalistyczne kursy z języka angielskiego, takie jak FCE, CAE, BEC (Business English), TOEFL, IELTS czy TOEIC. Więcej w zakładce 'język zawodowy'. 

Gdzie są zajęcia?

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego odbywają się na Grunwaldzie (Junikowo), natomiast z niemieckiego na Al. Marcinkowskiego. 

Ile kosztuje lekcja? 

Wszelkie pytania proszę kierować pod numer tel: 608-488-845 lub na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Jeśli nie odbieram, to prowadzę zajęcia. Zachęcam, by pisać maile, szybciej odpiszę:-) 

stopka2