Get Adobe Flash player

pasek3

Przygotowanie do testu szóstoklasisty z języka angielskiego

ANGIELSKI i NIEMIECKI DLA DZIECI

WAŻNE! Zgodnie z nowym rozporządzeniem, dzieci, które w tym roku szkolnym (2012/13) rozpoczęły czwartą klasę, będą zdawaly egzamin z jezyka po szóstej klasie.

Program Szkoły JUST 4 U przygotowuje do tego testu.

Więcej na stronie

 

http://www.egis.com.pl/?m=page&id=300

 

http://www.pearson.pl/angielski/dla-nauczycieli/reforma-edukacji/klasy-4-6/sprawdzian-szostoklasisty-2015.html

 

Co to za kurs?

Jest to bestsellerowy kurs dla dzieci, który nie tylko ugruntowuje zdobytą wiedzę w szkole, ale też uzupełnia słownictwo i uczy odpowiednich struktur gramatycznych, kładąc przy tym duży nacisk na komunikację.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu tj. w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki w godzinach od 15.45. Jest to jednak uzależnione od naboru. Lekcja trwa 45 minut. Jest to optymalny czas, w którym dziecko potrafi maksymalnie się skoncentrować.

W czasie kursu dla każdej grupy wiekowej obowiązuje podręcznik, na który przysługuje Państwu 10% zniżki, a wszelkie dodatkowe materiały, które będą uzupełniały program, dzieci dostaną gratis. Wymagany jest też zeszyt i przybory szkolne.

Nie jest to już tajemnicą, że im wcześniej zaczniemy się uczyć języka, tym większe będziemy mieli efekty.

Zajęcia dla dzieci prowadzone są przez profesjonalistów z wykształceniem lingwistycznym i pedagogicznym. Dbamy o to, aby zajęcia w naszej szkole umożliwiały wszechstronny rozwój dziecka, a także pobudzały jego wyobraźnię i motywację do dalszej nauki języka angielskiego. Wykorzystywane przez nas metody nauczania dostosowane są więc zarówno do wieku, jak i indywidualnych potrzeb ucznia.

Kursy dla dzieci prowadzimy w następujących grupach wiekowych, z których każda ma swoją nazwę:

LADYBIRDS (biedronki) 6- latki

BEES (pszczółki) - 7-, 8- latki, jak również 9-latki, które wczeœniej nie uczyły się naszą metodą autorską- grupa od podstaw

CATERPILLARS (gąsienice) 9-cio i -10-latki- grupa kontynuująca

SPIDERS (pająki)11-, 12-latki

JAK UCZĄ SIĘ NASI MALI UCZNIOWIE?

Od paru lat dzieci korzystają ze świetnych podręczników wydawnictwa Express Publishing, dzięki którym juz po roku nauki zauważalny jest znaczący postęp. Dzieci dostają bardzo dobre oceny w szkole, z łatwoœcią odnoszą sukcesy zarówno w szkolnych konkursach językowych, jak i na egzaminach Cambridge Young Learners, KET.
(opis egzaminu na stronie):


http://http://www.cambridgeesol.pl/exam/yle/index.php/

 

OPIS GRUP:

LADYBIRDS

Stosujemy m.in. metodę reagowania całym ciałem (Total Phycical Response).

Lekcje dla najmłodszych polegają zatem przede wszystkim na zabawie, zawierają elementy ruchu i angażują wszystkie zmysły. W zajęciach wykorzystujemy memory cards, gry, piosenki, rysunki, wierszyki i teksty rytmizowane.

BEES

(dzieci w wieku 7-9 lat)
Program nauczania w tej grupie wiekowej doskonale powtarza podstawy i uzupełnia słownictwo oraz struktury gramatyczne. Kładziemy duży nacisk na komunikację i gry ruchowe, które sprawiają, że nauka języka jest przyjemna, ale też efektywna.

Lekcje przygotowują do egzaminów Cambridge dla dzieci.

CATERPILLARS i SPIDERS

(dzieci w wieku 10-12 lat)
Staramy się, aby program odpowiadał indywidualnym zainteresowaniom uczniów. Na tym etapie- oprócz korzystania z ciekawych podręczników- zachęcamy ich do przygotowywania i przedstawiania projektów tematycznych oraz zapoznajemy z elementami kultury krajów anglojęzycznych.

WAŻNE! Zgodnie z nowym rozporządzeniem dzieci, które w tym roku szkolnym (2012/13) rozpoczynają 4 klasę, będą zdawaly egzamin z jezyka po szóstej klasie.

 

Poniżej zapraszamy do odwiedzenia ciekawych stron internetowych (gry i zabawy lub książeczki do poczytania naszym maluchom do snu):


http://pbskids.org/lions/games/


http://www.magickeys.com/books/index.html


http://goodnightstories.com/


http://www.isabelperez.com/harrypotter.htm


http://www.bbc.co.uk/cbeebies/teletubbies/funandgames/


http://www.andersenfairytales.com/en/main


ILE KOSZTUJE LEKCJA?

patrz cennik

POWRÓT

stopka2