Get Adobe Flash player

pasek3

O szkole

Szkoła Języków Obcych JUST 4 U powstała w 2006r. Jak sama nazwa wskazuje, to Szkoła Dla Państwa- właśnie dla Ciebie. Jej celem od początku był profesjonalizm za rozsądną cenę, stąd tak szeroka oferta promocyjna i różnorodny zakres płatności, w tym miesięczny! Umowa, którą Państwo z nami podpisujecie, jest przyjazna i nie zawiera żadnych ukrytych kruczków, z którymi Państwo się nieraz pewnie spotkaliście, podpisując kontrakty z innymi szkołami językowymi.

Naszymi atutami są zaangażowanie, indywidualne podejście do ucznia oraz doświadczeni nauczyciele, dla których praca to nie tylko zarobek, ale pasja.

Zapraszam do odwiedzenia sekcji KURSY

JUST 4 U to GWARANCJA szybkiej i skutecznej nauki języka!

Metody nauczania:
Szkoła dysponuje szerokim zakresem usług, aby dotrzeć do każdego, kto mógłby być zainteresowany edukacją w tej placówce. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Program na poszczególnych kursach jest ułożony w taki sposób, by kładziony był nacisk na komunikację, czyli na konwersacje oraz reagowanie na codzienne sytuacje. Szczegóły każdej metody są opisane w sekcji KURSY - Wystarczy 'kliknąć'.

Ocena zajęć:
Szkoła przeprowadza wśród kursantów pisemne ankiety oceniające nauczyciela uczącego oraz samą placówkę. Ankiety te są dla dyrekcji i lektorów cenną wskazówką, pozwalającą w pełni dostosować kurs do potrzeb słuchaczy.

Lektorzy w JUST 4 U
Nauczyciele posiadają wykształcenie filologiczne, metodyczne i pedagogiczne. To ludzie odznaczający się wysoką kulturą osobistą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Dzięki nim nauka języka obcego to czysta przyjemność oraz gruntowne przygotowanie nie tylko do egzaminów, ale też i do życia. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, iż znajomość języka to nasza przyszłość. Żyjemy w świecie, w którym język obcy jest już tak samo niezbędny do normalnego funkcjonowania jak tabliczka mnożenia. Celem każdego lektora jest nauczyć Państwa języka na tyle, by umożliwiło to Państwu staranie się o dobrą pracę, umiliło podróże czy zawieranie międzynarodowych znajomości. Dobry nauczyciel to podstawa udanej nauki, ale pamiętajmy, co mówi chińskie przysłowie: "Nauczyciele otwierają drzwi, tylko Ty samemu możesz przez nie przejœć."

Gdzie są zajęcia?

  • Zajęcia indywidualne z języka angielskiego odbywają się na Junikowie, natomiast z niemieckiego na Al. Marcinkowskich.

Jak można się zapisać na zajęcia?

Po prostu zadzwonić. 

Referencje:

IMPEL S.A.

VICTUS EMAK ep. z o.o. 

Katedra Geriatrii i Gerontologii, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

"Salon Urody P & D" S.c. Danuta Wójkiewicz , Patrycja Wójkiewicz

Urząd Miasta i Gminy w Nekli

Ośrodek Usługowo-Dydaktyczny PRINCIPIUM Beata Prell (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dumo, sp.J. Aleksander Dur, Jacek Matuszewski 

FASTCOM Systemy Laserowe 

KUPIEC Sp. z o. o., Krzymów 

NottingHill Agencja Marketingowa 

YogaFlow 

Oceanic Sp. z o.o.

Grand Stock Sp. z o.o. 

Indywidualna specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr. n. med. Jerzy Kolasiński, Swarzędz 

stopka2